preskoči na sadržaj

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac

Login
Ime smo dobili po...

Ponosni smo na....

Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Stručno usavršavanje

Stručni skupovi- prijava

Izdvajamo

Vremenik pisanih provjera

Pristup informacijama

Preporučujemo...

Udžbenici iz informatike

Školska učilica 

Razredna stranica 3.c

Prijavi zlostavljanje

Prijava zlostavljanja na Internetu

Sandučić povjerenja

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ODRŽANA 1.ROLIJADA U NAŠEM GRADU
Autor: Maja Poslon Živković, 25. 9. 2017.

23. rujna 2017. godine, povodom obilježavanja Dana grada Donjeg Miholjca, jedan od mnogobrojnih sportskih događanja bila je i Rolijada.


Cilj same Rolijade bio je zabavnog karaktera, a ujedno i motivirati djecu za bavljenje nekom tjelesnom aktivnošću, kako bi svoje slobodno vrijeme proveli aktivno, vani u prirodi.

Natjecanje se odvijalo prelazeći zadani poligon u što kraćem vremenu. Kako se poligon sastojao od različitih „prepreka“, nije bila važna samo brzina, već i spretnost te snalažljivost.

Natjecanje u rolama održalo se u 3 kategorije, a ovo su rezultati za svaku od kategorija:

        1. i 2.

razred

 

IME I PREZIME NATJECATELJA/ICE

 

RAZRED

 

VRIJEME(min/sek)

1.mjesto

LUCIJA KOVAČ

1.b

51,80

2.mjesto

NINA BERTIĆ

2.c

53,12

3.mjesto

MIA MARKOVIĆ

1.b

1“03

4.mjesto

ANTONIA RAŠIĆ

2.a

1“09

5.mjesto

LAURA VIDAKOVIĆ

1.a

1“09

     6.    /

LEA MARKOVIĆ

1.b

/

       3.i 4.

razred

 

IME I PREZIME NATJECATELJA/ICE

 

RAZRED

 

VRIJEME(min/sek)

1.mjesto

KATRIN MAROSLAVAC

3.r

43,10

2.mjesto

PAVLE LAŠTRE

4.r

44,91

3.mjesto

ANAMARIA JOSIĆ

4.r

           47,10

4.mjesto

PETRA KOLARIĆ

3.r

49,00

5.mjesto

GORAN MAREVIĆ

4.r

49,05

6.mjesto

PATRICIA VRBAN

4.r

49,88

7.mjesto

PETRA PEŠIĆ

4.r

49,93

8.mjesto

SARA FRANJKOVIĆ

4.r

50,43

9.mjesto

TINA STAKLENAC

3.r

50,61

10.mjesto

JANA NIKOLIĆ

3.r

55,13

11.mjesto

KAIRA IVIĆ

4.r

58,14

       5.-8.

razred

 

IME I PREZIME NATJECATELJA/ICE

 

RAZRED

 

VRIJEME(min/sek)

1.mjesto

DENISA ČOČAJ

6.r

38,00

2.mjesto

DORINA MIKULEC

7.r

41,00

3.mjesto

PETRA BALOG

7.r

           41,07

4.mjesto

               MATEA MAREVIĆ

6.r

42,00

5.mjesto

                SARA MRLA

6.r

43,10

6.mjesto

LARISA ŽUŽIĆ

5.r

43,13

7.mjesto

ANTEA BOLČINA

7.r

43,62

8.mjesto

MELANI ZELENIĆ

6.r

44,97

9.mjesto

LEA BARIĆ

8.r

45,42

10.mjesto

MELISSA ČOČAJ

7.r

45,64

11.mjesto

NINA ŠTIMAC

6.r

45,69

12.mjesto

TENA ALADIĆ

5.r

46,31

13.mjesto

MIJA MRLA

6.r

48,44

14.mjesto

DINKO ANDRAČIĆ

5.b

52,14

15.mjesto

LEON ZJAKIĆ

5.b

53,00

16.mjesto

KAROLINA MAROSLAVAC

6.r

53,85

17.mjesto

NINA STANIŠIĆ

5.r

1,03

Čestitke svima na sudjelovanju, a najuspješnijima na osvojenim priznanjima!!! smiley

Kategorija 1.- 2. razred

 

Kategorija 3.- 4. razred

 

Kategorija 5.- 8. razred

Foto: učiteljica Valerija Čmelak

 

Očekujemo Vas sljedeće godine u još većem broju, a do tada…..rolajte wink

 

  Tatjana Kolarić

Zajednica športskih udruga grada Donjeg Miholjca

 

 

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju