ZNAČAJNA POSTIGNUĆA UČENIKA 3.A

Autor: Maja Poslon Živković, 15. 1. 2018.

Osim košarkaških uspjeha ovaj vikend, učenici 3.a su se danas veselili i zbog uspjeha svoga nogometaša te su sa svojim prijateljima sportašima, Jakovom Ovžetskim, Josipom Drenićem, Filipom Milušićem, Hrvojem Zvocakom te Nikom Grgićem, proslavili njihov veliki sportski uspjeh.

Osim sportskih postignuća, još jednim peharom nam se pohvalio Jakov Ovžetski i to za svoj likovni rad (slika hrčka) izložen na ovogodišnjoj 20. jubilarnoj međugradskoj izložbi golubova, peradi, kunića i ptica održanoj ovaj vikend u našoj sportskoj dvorani.

Košarkaši Jakov Ovžetski, Josip Drenić, Filip Milušić i Hrvoje Zvocak osvojili su sa svojom ekipom prvo mjesto na Međunarodnom košarkaškom turniru u Bečeju.

nogometaš Niko Grgić

Niko je preko zimskih praznika sa svojom malonogometnom ekipom osvojio sve što se dalo osvojiti pa se okitio zlatnom medaljom na turnirima u Našicama i Velikoj te srebrnom u Virovitici.

Jakov Ovžetski i njegov nagrađeni hrčak na 20. jubilarnoj međugradskoj izložbi golubova, peradi, kunića i ptica

Čestitamo im od srca i veselimo se s njima!