preskoči na sadržaj

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac

 > Naslovnica
Vijesti

URUČENA PRIZNANJA I ZAHVALNICE NAJUSPJEŠNIJIMA

Autor: Maja Poslon Živković, 29. 5. 2018.

29.svibnja 2018.u našoj Nastavno-sportskoj dvorani održala se svečana dodjela priznanja učenicima i učiteljima za postignute rezultate na županijskim, međužupanijskim i državnim natjecanjima u školskoj 2017./18. godini.

Uz razna obrazovna postignuća, pohvaljeni su i mnogi sportski te glazbeni uspjesi naših učenika, a samim time i njihovih učitelja mentora te vanjskih suradnika. Naš ravnatelj, gospodin Vedran Aladić, tom je prigodom uručio najuspješnijima priznanja i poklone:

LEA ALADIĆ - 1. mjesto na festivalu Dolce piano
                      - zapažen uspjeh na Županijskoj smotri LiDraNo
                      - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
                      - sudjelovanje na Međužupanijuskoj smotri mladih pijanista

UNA TINTOR - osvojeno 2. mjesto na Regionalnom natjecanju u stolnom tenisu
                       - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz geografije

EMA ČMELAK, HANA ČMELAK, LUCIJA HAT, OLJA CECELJA - osvojeno 2. mjesto na Regionalnom natjecanju u stolnom tenisu

STELLA TOMAC - osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
                            - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika

TENA ALADIĆ - osvojeno 3. mjesto na klavirskom festivalu Dolce piano
                        - sudjelovanje na Međužupanijskoj smotri mladih pijanista
                        - sudjelovanje na Smotri vjeronaučnog stvaralaštva “VjeDra”

MARIJA KOVAČ - osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju u šahu
                           - osvojeno 3. mjesto na festivalu Dolce piano

JAKOV ŠOŠ - osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju u šahu
                      - sudjelovanje na Smotri vjeronaučnog stvaralaštva “VjeDra”

KRUNOSLAV ADAMOVIĆ, LUKA HAT, MIRNA VITKOVIĆ - osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju u šahu

DAVID BUCKO - osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju u košarci
                           - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz matematike

LOVRO ADAMOVIĆ, LUKA BARAĆ, BORNA GOLINAC, GABRIEL KALAZIĆ, LUKA KOVAČEVIĆ, ANDRO PEŠIĆ, TOMISLAV PETROVICKI, JURAJ VRBANIĆ, MATIJA VRBEŠIĆ - osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju u košarci

MISLAV KNEŽEVIĆ - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz povijesti
                                  - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz vjeronauka
                                  - sudjelovanje na kvizu “Koliko poznaješ Hrvatski sabor?”

BORNA JOB - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz matematike
                      - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz geografije

LORA OPANČAR - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz povijesti
                              - sudjelovanje na kvizu “Koliko poznaješ Hrvatski sabor?”

VALENTINA VORIH - sudjelovanje na Županijskom susretu LiDraNo
                                 - sudjelovanje na Međužupanijskom natjecanju Mladeži                                             Hrvatskog crvenog križa

ANA BENAK - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz likovne kulture
                      - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz vjeronauka

REBECCA MITROVIĆ - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz hrvatskog                                               jezika

JANJA MIŠIĆ - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika

TENA BARJAKTARIĆ, ANA FALAMIĆ, KATA MAJDENIĆ, MATEA MAREVIĆ - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz likovne kulture

LOVRO ĆOSIĆ - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz matematike

TINA SKENDER - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz matematike

DINKO ANDRAČIĆ, SUNČICA MANDIĆ, ANA OVCIN, ANA SIĆ, PAOLA TULEZI - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz geografije

NIA KOROV, ANTEA BOLČINA -sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz vjeronauka

VALENTINA ŠIMENIĆ, ANA PERKOVIĆ - sudjelovanje na Županijskom susretu LiDraNo

ANTUN LAŠTRE - sudjelovanje na kvizu “Koliko poznaješ Hrvatski sabor?”

IVAN AZENIĆ, DOMINIK BIŠOF, BRUNO DORKIĆ, DAVID IVANIŠIĆ. ANDREA SAMARDŽIĆ - sudjelovanje na Međužupanijskom natjecanju Hrvatskog crvenog križa

MISLAV ALADIĆ, FILIP ĆOSIĆ - sudjelovanje na Smotri vjeronaučnog stvaralaštva “VjeDra”

IVAN GALOVIĆ, PETAR GALOVIĆ - sudjelovanje na Međužupanijskoj smotri mladih gitarista

PETAR RENDULIĆ, PATRICIA VRBAN, NIKO KOVAČ, ANJA GROBOTEK, LOVRO ĆOSIĆ, MISLAV KNEŽEVIĆ, STELLA TOMAC, APOLONIJA KIŠ, JANJA MIŠIĆ, BORNA JOB, NOA FALAMIĆ, VALENTINA VORIH, MATEJ ĆOSIĆ - sudjelovanje na Međunarodnom natjecanju iz engleskoga jezika Hyppo 2018.

 

A ovih sjajnih rezultata naših učenika možda ne bi bilo bez vodstva njihovih mentora:

ALEN VUZEM - osvojeno 2. mjesto na Regionalnom natjecanju u stolnom tenisu

ZRINKA JURČEVIĆ - zapažen uspjeh na Županijskoj smotri LiDraNo
                                 - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika

MARIO PINTARIĆ - osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije

VJEKOSLAV ĐEBIĆ - osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju u šahu

GORAN BUCKO - osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju u košarci

SILVIJA JEŽIĆ-KNEŽEVIĆ - osvojeno 1. mjesto na klavirskom festivalu Dolcepiano

DARKO NIKOLIĆ - osvojeno 3. mjesto na klavirskom festivalu Dolcepiano

ROBERT TEŠANOVIĆ - osvojeno 3. mjesto na klavirskom festivalu Dolcepiano

JELENA ŠARČEVIĆ - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz povijesti
                                  - sudjelovanje na kvizu “Koliko poznaješ  Hrvatski sabor?”

BRANKA GREGURIĆ - sudjelovanje na Županijskoj smotri LiDraNo

SLAVICA HORVAT - sudjelovanje na Županijskoj smotri LiDraNo

VIŠNJA SHALA - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz likovne kulture

KRISTINA ANDRAČIĆ - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz engleskog                                              jezika 

BRANKA CIGROVSKI - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz matematike

DINO DUMANČIĆ - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz matematike

JASMINA MATOŠEVIĆ - sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz vjeronauka

MARIJA GALOVIĆ - sudjelovanje na Međužupanijskoj smotri mladih gitarista

BILJANA HANČIĆ - sudjelovanje na Županijskoj smotri VJEDRA

AJDA ZUBČIĆ - sudjelovanje na međunarodnom natjecanju iz engleskoga jezika                             HYPPO 2018.

VESNA ALADIĆ - sudjelovanje na Županijskoj smotri VJEDRA

 

Cijeli program dodjele priznanja i zahvalnica upotpunio je nastup naših Mažoretkinja - mlađe i starije skupine pod vodstvom učiteljice Zlatane Šrajer. Mlade snage ovim ne baš jednostavnim umijećem oduševile su sve prisutne u prepunoj Nastavno-sportskoj dvorani te su djevojčice nagrađene gromoglasnim pljeskom.

 

Sam kraj svečane dodjele priznanja i zahvalnica obilježilo je proglašenje najboljeg učenika/ce naše škole u šk.godini 2017./2018. Tu laskavu titulu je s punim pravom ponijela naša Stella Tomac, učenica koja se istaknula ne samo svojim predanim radom tijekom osnovnoškolskog obrazovanja, nego i angažmanom u brojnim prilikama kada je vodila razne školske manifestacije.

Stelli je uručen bicikl kao poklon i sjećanje na uspješno pohađanje osnovne škole i završetak jednog ciklusa njenog školovanja, a ona ga je odmah odlučila i isprobati smiley

Čestitamo Stelli te svim ostalim nagrađenim učenicima i učiteljima na predanom radu i postignutim uspjesima!




Naša škola

e-Dnevnik za učenike

e-Dnevnik za nastavnike

IZDVAJAMO

Školski kurikulum

Vremenik pisanih provjera

Raspored sati

Raspored informacija za roditelje

Pristup informacijama

Školski dokumenti

Ime smo dobili po...

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Tražilica
Stručno usavršavanje
Korisni linkovi









CMS za škole logo
Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / www.os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr
preskoči na navigaciju