"BUDI MI PRIJATELJ"-Vol.3

Autor: Valerija Čmelak, 2. 10. 2017.

Nastavak projekta i posjet učenika

3. razreda i  učenika  PO Golinci

gradonačelniku i dogradonačelniku

grada Donjeg Miholjca

povodom Dječjeg tjedna

2. listopada 3. razredi ugostili su učenike PO Golinci , OŠ "Matija Gubec" Magadenovac. Nastavak je to projekta međuškolske suradnje dvaju škola u svrhu međusobnog povezivanja učenika i obilježavanja Dječjeg tjedna. Susret je započeo odlaskom učenika na prijem kod gradonačelnika grada Donjeg Miholjca gospodina Gorana Aladića koji nas je toplo primio te zajedno sa svojim dogradonačelnikom gospodinom Tomislavom Brusačom odgovorio na sva naša pitanja.Kao znak zahvalnosti uručili smo mu prigodnu zbirku učeničkih radova pod nazivom "Eh, da sam ja gradonačelnik" kao i prigodnu zahvalnicu.Zahvaljujemo ovom prigodom na gostoprimstvu kao i na slanim poklončićima. Nakon toga uslijedio je doručak pa radionica pod nazivom Ljubav djeci prije svega. Potom smo posjetili Župnu crkvu sv. Mihaela Arkanđela gdje su nam domaćini bili turistički vodič gospođa Željka Crnčan te župni vikar vlč. Petar Maskaljević kojem također zahvaljujemo na gostoprimstvu.. Nakon obilaska crkve uslijedila je zajednička igra te odlazak naših prijatelja kući.

« Ožujak 2024 »