preskoči na sadržaj

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac

Login
Ime smo dobili po...

Ponosni smo na....

Kalendar
« Lipanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Stručno usavršavanje

Stručni skupovi- prijava

Izdvajamo

Vremenik pisanih provjera

Pristup informacijama

Preporučujemo...

Udžbenici iz informatike

Školska učilica 

Razredna stranica 3.c

Prijavi zlostavljanje

Prijava zlostavljanja na Internetu

Sandučić povjerenja

Brojač posjeta
Ispis statistike od 17. 1. 2010.

Ukupno: 1544967
Ovaj tjedan: 375
Danas: 9
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
NAŠI UČENICI NA ŽUPANIJSKIM NATJECANJIMA
Autor: Renata Siročić-Pleić, 16. 2. 2018.

I ove su školske godine naši učenici sudjelovali na školskim natjecanjima iz obrazovnih predmeta, a najuspješniji su se plasirali na županijsku razinu natjecanja.

Na Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika plasirale su se Rebecca Mitrović (7.a) i Lea Aladić (8.b), s mentoricom učiteljicom Zrinkom Jurčević.

Plasman na Županijsko natjecanje iz engleskog jezika ostvarile su Janja Mišić (8.b) i Stella Tomac (8.c) s mentoricom učiteljicom Kristinom Andračić.

Na Županijskom natjecanju iz likovne kulture sudjelovat će Tena Barjaktarić (5.b), Kata Majdenić (5.c), Matea Marević (6.a), Ana Benak (6.b) i Ana Falamić (6.b), a mentoricom učiteljicom Višnjom Shala.

Sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz matematike ostvarili su Lovro Ćosić (6.b), Borna Job (6.b) i David Bucko (6.b) s mentoricom učiteljicom Brankom Cigrovski te Tina Skender (8.c) s mentorom učiteljem Dinom Dumančićem.

Na Županijsko natjecanje iz povijesti plasirali su se Mislav Knežević (7.a9 i Lora Opančar (8.b), s mentoricom učiteljicom Jelenom Šarčević.

Na Županijskom natjecanju iz geografije sudjelovat će Sunčica Mandić (5.c), Dinko Andračić (5.b), Ana Ovcin (6.c), Borna Job (6.b), Una Tintor (6.c), Ana Sić (8.b), Stella Tomac (8.c) s mentorom učiteljem Marijem Pintarićem.

Na Županijskoj vjeronaučnoj olimpijadi sudjelovali su Mislav Knežević (7.a), Nia Korov (7.b), Antea Bolčina (7.b) i Ana Benak (6.b) s mentoricom učiteljicom Jasminom Matošević.






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju