preskoči na sadržaj

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac

Login
Ime smo dobili po...

Ponosni smo na....

Kalendar
« Lipanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Stručno usavršavanje

Stručni skupovi- prijava

Izdvajamo

Vremenik pisanih provjera

Pristup informacijama

Preporučujemo...

Udžbenici iz informatike

Školska učilica 

Razredna stranica 3.c

Prijavi zlostavljanje

Prijava zlostavljanja na Internetu

Sandučić povjerenja

Brojač posjeta
Ispis statistike od 17. 1. 2010.

Ukupno: 1544627
Ovaj tjedan: 35
Danas: 35
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
5.MEMORIJALNI MEĐUGRADSKI TURNIR U HRVANJU "ČEDOMIR TINTOR"
Autor: Maja Poslon Živković, 13. 3. 2018.

U nedjelju, 11. ožujka 2018. u Donjem Miholjcu je održan 5.MEMORIJALNI MEĐUGRADSKI TURNIR U HRVANJU „ČEDOMIR TINTOR 2018.“ između HK SLATINA iz Slatine  i HK FAMI iz Donjeg Miholjca.


Na ovom prijateljskom turniru sudjelovalo je 90 hrvačica i hrvača iz ova dva kluba. Hrvalo se slobodnim stilom, kod djevojčica i mlađih uzrasta dječaka, te grčko rimskim kod starijih dječaka. Po uzrastima i kategorijama Famijevaca su postignuti sljedeći rezultati:

- DJEČACI POČETNICI
     kat. do 21 kg = Luka Bunjevac 1. mjesto
                              Petar Duvnjak  2. mjesto
     kat. do 25 kg = Noa Stanišić  2. mjesto
     kat. do 35 kg = Antun Mihaljev 1. mjesto
     kat. do 38 kg = Goran Marević 2. mjesto
                              Adrian Končar  3. mjesto
                              Pavle Laštre  3. mjesto


- MLAĐI DJEČACI-   
     kat. do 38 kg = Jakov Pleša 2. mjesto
                              Borna Škarić 3. mjesto
                              Niko Kovač 3. mjesto
     kat. do 46 kg = Mihael Falamić 1. mjesto
                              Sven Ivić 2. mjesto


- STARIJI DJEČACI-
     kat. do 46 kg = Luka Bogatić 2. mjesto
                              Filip Adamović 3. mjesto
     kat. do 53 kg =  Antun Laštre 1. mjesto
                              Denis Andračić 2. mjesto
                              Karlo Maroslavac 3. mjesto
     kat. do 65 kg = Filip Lazar 3. mjesto
                              Juraj Žiga Jagodić 3. mjesto
     kat. 100+  kg = Luka Vidaković 3. mjesto


- KADETI
     kat. do 68 kg = Boris Štiks 1. mjesto
                              Mateo Zelenić 2. mjesto

- MLAĐE DJEVOJČICE-
     kat. do 27 kg = Rea Zubčić 1. mjesto
     kat. do 30 kg = Katrin Maroslavac 3. mjesto
     kat. do 32 kg = Matea Marević 2. mjesto
                              Ena Zemunić  3. mjesto
                              Andrea Lazar  3. mjesto 
     kat. do 36 kg = Zara Petrović 2. mjesto
                              Kaira Ivić 3. mjesto
                              Anja Falamić 3. mjesto


-STARIJE DJEVOJČICE-
     kat. do 36 kg = Laura Bogatić 2. mjesto
                              Lucija Nemet 3. mjesto
     kat. do 42 kg = Kata Majdenić 2. mjesto
                              Erna Brkić 3. mjesto
     kat. do 49 kg = Dora Sigurnjak 3. mjesto
                              Nika Stanišić 3. mjesto
     kat. do 56 kg = Morena Škarić 2. mjesto
     kat. do 63 kg = Janja Dujić 3. mjesto


-KADETKINJE-
     kat. do 80 kg = Karmela Šimara 2. mjesto

NAJUSPJEŠNIJI HRVAČ TURNIRA  =  MIHAEL FALAMIĆ!

Čestitke svim sudionicima!





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju