Rezultati
ŠKOLSKO NATJECANJE U STOLNOM TENISU
Zrinka Jurčević / datum: 3. 12. 2014. 20:22
Stolni tenis

Održana školska razina natjecanja u stolnom tenisu. Nastupila samo muška ekipa naše škole.

[OPŠIRNIJE]

STOLNOTENISAČICE 2. MJESTO U DRŽAVI U KATEGORIJI MLAĐIH KADETKINJA
Zrinka Jurčević / datum: 13. 5. 2014. 21:53

Održana Prvenstva Hrvatske u kategoriji kadeta/kadetkinja te mlađih kadeta/kadetkinja u stolnom tenisu - izvrstan uspjeh naših stolnotenisačica

[OPŠIRNIJE]

KVALIFIKACIJA KADETKINJA I KADETA U STOLNOM TENISU
Zrinka Jurčević / datum: 28. 3. 2014. 20:35

Ženska ekipa osvojila pravo sudjelovanja na Državnom prvenstvu Hrvatske u stolnom tenisu u kategoriji kadetkinja

[OPŠIRNIJE]

MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE U STOLNOM TENISU
Zrinka Jurčević / datum: 24. 1. 2014. 19:14

U Požegi održano Mađužupanijsko natjecanje u stolnom tenisu - drugo i treće mjesto

[OPŠIRNIJE]

MEĐUŠKOLSKO NATJECANJE U STOLNOM TENISU
Zrinka Jurčević / datum: 25. 11. 2013. 22:07

Stolnotenisači i stolnotenisačice plasirali se Županijsko natjecanje koje će se održati u našoj školi

[OPŠIRNIJE]

STOLNI TENIS
Zrinka Jurčević / datum: 15. 10. 2013. 17:52

Stolnotenisači sudjelovali na dvodnevnom stolnoteniskom turniru 15. Memeorijalu Matije Gregića u Osijeku

[OPŠIRNIJE]

POČETAK STOLONOTENISAČKE SEZONE
Zrinka Jurčević / datum: 28. 9. 2013. 14:09

Naš mladi stolnotenisači započeli su sezonu  u Bjelovaru gdje su stekli prve bodove za državnu rang listu. Od ove godine natječu se u starijim kategorijama.

[OPŠIRNIJE]

3. MALINSKA OPEN TURNIR
Zrinka Jurčević / datum: 3. 8. 2013. 22:05

Na 3. Malinska Open turniru Marta Jurčević (STK Donji MIholjac) osvojila 1. mjesto u kategoriji dame

[OPŠIRNIJE]

2. MJESTO U STOLNOM TENISU - SIM
Zrinka Jurčević / datum: 8. 7. 2013. 08:18

Sportske igre mladih, državna razina, održane u Splitu od 1. do 3. srpnja za osnovce. Mateo Vinković srebrni u stolnom tenisu u kategoriji najmlađih kadeta.

[OPŠIRNIJE]

STOLNOTENISKI TURNIR - ZAGIPING
Zrinka Jurčević / datum: 23. 5. 2013. 22:16

Stolnotenisači STK Donji Miholjac sudjelovali su na 60. Zagipingu, velikom međunarodnom turniru. Među 150 igračica u kategoriji najmlađih kadetkinja, Marta Jurčević osvojila je 3. mjesto

[OPŠIRNIJE]

DRŽAVNO NATJECANJE - STOLNI TENIS
Zrinka Jurčević / datum: 14. 5. 2013. 13:47

U organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza, od 28. travnja do 5. svibnja 2013. u Poreču je održana završnica Državnog prvenstva školskih sportskih društava Republike Hrvatske u 2013. godini.  Naše stolnotenisačice osvojile 5. mjesto.

[OPŠIRNIJE]

KVALIFIKACIJSKI STOLNOTENISKI TURNIR U DONJEM MIHOLJCU
Zrinka Jurčević / datum: 10. 4. 2013. 22:39

Stolnotenisački klub Donji Miholjac bio je domaćin Kvalifikacijskom turniru za ekipno i pojedinačno Prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete i kadetkinje - regija Slavonija (istok)

[OPŠIRNIJE]

STOLNI TENIS - PLASMAN NA DRŽAVNO NATJECANJE
Zrinka Jurčević / datum: 28. 2. 2013. 21:12

Na Regionalnomo natjecanju (regija istok) u Požegi naše stolnotenisačice osvojile

1. mjesto i plasirale se na državno natjecannje

[OPŠIRNIJE]

36. MEMORIJAL ĐURO DUBENIK – STOLNOTENISKI TURNIR U DUGOM SELU
Zrinka Jurčević / datum: 12. 2. 2013. 21:20

Naši stolnotenisači sudjelovali  na 36. Memorijalu „Đuro Dubenik“ u Dugom Selu 9. i 10. veljače 2013. godine pod vodstvom trenera Alena Vuzema - zlato u kategoriji najmlađih kadetkinja

[OPŠIRNIJE]

STOLNOTENISKI TURNIR RENO VINEK - OSIJEK
Zrinka Jurčević / datum: 1. 2. 2013. 19:25

Članovi STK Donji Miholjac sudjelovali na dvodnevnom 3. stolnoteniskom turniru Reno Vinek u Osijeku - srebro u kategoriji najmlađih kadetkinja

[OPŠIRNIJE]

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U STOLNOM TENISU - ŽUPANIJSKE PRVAKINJE
Zrinka Jurčević / datum: 13. 12. 2012. 21:35

Na Županijskom natjecanju u stolnom tenisu u Belom Manastiru naša ženska ekipa osvojila prvo mjesto, a muška ekipa treće.

[OPŠIRNIJE]

Zrinka Jurčević / datum: 21. 11. 2012. 20:11

Održano međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu, naše obje ekipe (muška i ženska) uvjerljivo se plasirale na županijsku razinu.

[OPŠIRNIJE]

SREBRO ZLATNOG SJAJA
Zrinka Jurčević / datum: 12. 11. 2012. 19:10

Varaždin je bio domaćin jakog međunarodnog turnira u stolnom tenisu, na njemu nastupali i predstavnici našeg stolnoteniskog kluba STK Donji Miholjac.  Uspješni u kategoriji najmlađih kadetkinja - 2. mjesto

[OPŠIRNIJE]

ZLATO IZ ZAGREBA - STOLNI TENIS
Zrinka Jurčević / datum: 31. 10. 2012. 16:54

Veliki uspjeh za donjomiholjački stolnoteniski klub STK Donji Miholjac donijela je najmlađa stolnotenisačica Marta Jurčević

[OPŠIRNIJE]

STOLNOTENISKI TURNIR U OSIJEKU
Zrinka Jurčević / datum: 14. 10. 2012. 21:22
Turnir u stolnomtenisu

Stolnoteniski turnir u Osijeku – 1. mjesto na domaćem terenu u kategoriji najmlađih kadetkinja

Naši stolnotenisači

Uspješan vikend donjomiholjačkih stolnotenisača na turniru  u Slatini održan povodom 715-te godišnjice spominjanja grada Slatine

[OPŠIRNIJE]

POČELA SEZONA ZA MLADE STOLNOTENISAČE
Zrinka Jurčević / datum: 3. 9. 2012. 19:03

Za članove STK-a Donji Miholjac počela je sezona i to u Dugom Selu na 1. turniru HSTS-a  "Trofej Reno Vinek"

[OPŠIRNIJE]

LJETO MIHOLJAČKIH STOLNOTENISAČA
Zrinka Jurčević / datum: 5. 8. 2012. 22:14

Uspješno ljeto miholjačkih stolnotenisača - Sportske igre mladih u Splitu i 2. Malinska OPEN turnir u Malinskoj (otok Krk)

[OPŠIRNIJE]

MEDALJE I ODRAĐENI KAMP PRIJE LJETNOG ODMORA
Zrinka Jurčević / datum: 26. 6. 2012. 13:02

Članovi Stolnotenisačkog kluba Donji Miholjac prije ljetne stanke odradili turnir u Dardi i kamp u Opatiji

[OPŠIRNIJE]

STOLNI TENIS - TOP 12 I PRVENSTVO HRVATSKE
Zrinka Jurčević / datum: 8. 5. 2012. 14:27

Naše stolnotenisačice sudjelovale na 2. pozivnom turniru u kategoriji najmlađih kadetkinja te na Prvenstvu Hrvatske za kategoriju mlađih kadetkinja