Rezultati

2. MJESTO U STOLNOM TENISU - SIM

Autor: Zrinka Jurčević, 8. 7. 2013.

Sportske igre mladih, državna razina, održane u Splitu od 1. do 3. srpnja za osnovce. Mateo Vinković srebrni u stolnom tenisu u kategoriji najmlađih kadeta.

Svake godine početkom srpnja organiziraju se Sportske igre mladih koje okupljaju djecu različita uzrasta u raznim kategorijama sportova. Sportaši se mogu prijaviti u raznim sportovima, bilo pojedinačno, bilo ekipno. Svaki natjecatelj mora proći kvalifikaciju, prvo na razini svoje škole, potom na razini županije. Najbolji odlaze na državnu razinu. Već tradicionalno središnje natjecanje održava se u Splitu.

Ove godine  našu školu je predstavljao Mateo Vinković, član STK-a Donji Miholjac kao i školskog stolnoteniskog kluba. Izvrsni Mateo vratio se kući sa srebrom  (2. mjesto) u svojoj kategoriji najmlađih kadeta. Iskrene čestitke Mateu na uspjehu, kao i na promociji sporta i škole!

Čestitke!

- više o povijesti, rezultatima pogledajte na linku

Mateo pruzima zasluženi pehar

Mateo Vinković, 2. mjesto