Rezultati

ZLATO IZ ZAGREBA - STOLNI TENIS

Autor: Zrinka Jurčević, 31. 10. 2012.

Veliki uspjeh za donjomiholjački stolnoteniski klub STK Donji Miholjac donijela je najmlađa stolnotenisačica Marta Jurčević

14. stolnoteniski turnir „Memorijal Saša Paar“ održan je u Zagrebu 27. i 28. listopada 2012. godine. Naše tri stolnotenisačice Marina Vuzem, Marta Jurčević i Lorena Dorkić nastupile su u tri kategorije pod vodstvom trenera Alena Vuzema. Koeficijent turnira je 0,5.
Prvog dana turnira nastupile su sve tri stolnotenisačice. Marta Jurčević je u kategoriji najmlađih kadetkinja igrala  s još 40 natjecateljica. Marta je sa svojom fenomenalnom igrom došla do drugog osvojenog turnira bez izgubljenog seta, te je tako ponovno potvrdila prvo mjestu na službenoj ljestvici HSTS-a. Lorena Dorkić i Marina Vuzem su nastupale s još 36 natjecateljica u kategoriji kadetkinja. Nažalost, ni Lorena ni Marina nisu uspjele proći skupinu.
Drugoga dana turinira igrale su Marta Jurčević i Lorena Dorkić s još 22 natjecateljice u kategoriji mlađih kadetkinja. Marta je, nakon što je prošla skupinu, ispala u šesnaestini finala. Lorena Dorkić ni u mlađim kadetkinjama nije uspjela proći skupinu.
Naši stolnotenisači za dva tjedna će se natjecati na vrlo jakom međunarodnom  turniru u Varaždinu.

Novinar: Anton Smrekar, 7.c

« Prosinac 2018 »