Rezultati

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U STOLNOM TENISU - ŽUPANIJSKE PRVAKINJE

Autor: Zrinka Jurčević, 13. 12. 2012.

Na Županijskom natjecanju u stolnom tenisu u Belom Manastiru naša ženska ekipa osvojila prvo mjesto, a muška ekipa treće.

Naši stolnotenisači natjecali su se na Županijskom natjecanju 11. prosinca 2012. u Belom Manastiru. Dvije ekipe su išle pod vodstvom trenera Alena Vuzema. Za dječake su igrali: Arijan Vinković, Mateo Vinković i Anton Smrekar. Za djevojčice su igrale: Marta Jurčević, Marina Vuzem, Lorena Dorkić i Sofija Čočaj. Turnir je počeo oko 9,30 sati. Dječaci su se borili protiv šest ekipa za plasman na regionalno natjecanje. U skupini su bili drugi, te tako za treće mjesto igrali protiv ekipe iz Darde. Dečki su osvojili treće mjesto.Djevojčice su se borile protiv pet ekipa za plasman na regionalno natjecanje. Djevojčice su pomele konkurenciju (bez i jednog izgubljenog meča), osvojivši prvo mjesto u skupini i prvo mjesto u Županiji osječko-baranjskoj te tako izborile prolaz na regionalno natjecanje. Domaćini su ih počastili doručkom -  sendvičima i čajem, natjecanje je završilo u popodnevnim satima.

Novinar: Anton Smrekar, 7.c

« Prosinac 2018 »