Rezultati

MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE U STOLNOM TENISU

Autor: Zrinka Jurčević, 24. 1. 2014.

U Požegi održano Mađužupanijsko natjecanje u stolnom tenisu - drugo i treće mjesto

Naši stolnotenisači sudjelovali su na Međužupanijskom natjecanju u stolnom tenisu u utorak 22. siječnja 2014. u Požegi. Natjecanje je započelo u 9,00 sati. Voditelj ekipe bio je trener Alen Vuzem. Za žensku ekipu igrale su Marta Jurčević, Sofija Čočaj, Lorena Dorkić i Magdalena Lukačević, a za mušku ekipu Mateo Vinković, Arijan Vinković, Karlo Vinković i Anton Smrekar. U natjecanju je uz našu školu sudjelovalo još četiri škole iz Slavonskog Broda, Iloka, Vinkovaca te domaćina Požege.  Ženska ekipa bila je veoma blizu da se plasira na državno, no u prvom su susretu izgubili od ekipe iz Vinkovaca s rezultatom 3:2, dok su Požegu i Slavonski Brod s rezultatom 3:0 i 3:1 bez većih problema pobijedili te tako zauzeli drugo mjesto. Muška ekipa je prvi meč odigrala s ekipom Požege te neočekivano izgubila 3:2, drugi meč su odigrali sa Slavonskim Brodom te izgubili 3:1, a ekipu iz Iloka su pobijedili rezultatom 3:2, te tako izborili treće mjesto. Nakon završetka natjecanja, ekipama su uručene diplome i pehari, te su nakon tog pošli na zajednički ručak, odakle su pošli natrag svojim kućama oko 13,00 sati. Čestitke ekipama iz Slavonskog Broda i Vinkovaca na izborenom plasmanu na državno natjecanje na kojem im želimo mnogo sportske sreće.

NOVINAR:  Anton Smrekar, 8.c

ženska i muška ekipa