> Nastava  > Natjecanja
Natjecanja

NAŠI UČENICI OSVOJILI PRVO I TREĆE MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ INFORMATIKE

Autor: Renata Siročić-Pleić, 25. 2. 2020. 11:50

Petar Galović (6.a) osvojio je prvo mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike i plasirao se na Državno natjecanje iz informatike. Izvrstan rezultat postigao je i Antun Laštre (8.b) s osvojenim trećim mjestom. Iskrene čestitke Petru i Antunu te njihovoj mentorici učiteljici Branki Cigrovski!

UČENICE NAŠE ŠKOLE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ HRVATSKOG JEZIKA

Autor: Renata Siročić-Pleić, 24. 2. 2020. 08:44

Na Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika plasirale su se Tena Aladić i Marija Kovač (7.b) s mentoricom učiteljicom Zrinkom Jurčević te Dariia Syniuk (8.c) s mentoricom učiteljicom Vesnom Aladić. Iskrene čestitke učenicama i mentoricama i puno sreće na nadolazećem natjecanju!

NAŠI UČENICI NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ GEOGRAFIJE

Autor: Renata Siročić-Pleić, 24. 2. 2020. 08:42

Učenici Roko Spajić (5.c) i Lovro Kopić (6.a) ostvarili su pravo sudjelovanja na Županijskom natjecanju iz geografije. Iskrene čestitke na postignutom uspjehu i puno sreće na višoj razini natjecanja njima i njihovom mentoru učitelju Mariju Pintariću!

UČENIK NAŠE ŠKOLE PLASIRAO SE NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI

Autor: Renata Siročić-Pleić, 24. 2. 2020. 08:39

Juraj Vrbanić (7.c) plasirao se na Županijsko natjecanje iz povijesti. Njegova je mentorica učiteljica Jelena Šarčević. Iskrene čestitke na postignutom rezultatu i puno uspjeha u predstojećem natjecanju!

NATJECANJE U LIKOVNOM STVARALAŠTVU

Autor: Renata Siročić-Pleić, 21. 2. 2020. 18:40

Na školskom natjecanju u likovnom stvaralaštvu najuspješnije učenice bile su Tena Aladić, Marija Kovač, Dariia Syniuk i Tena Barjaktarić te su pod mentorstvom učiteljice Višnje Shale stekle pravo sudjelovanja na Županijskoj smotri.

Čestitamo i želimo puno uspjeha!

UČENICE NAŠE ŠKOLE PLASIRALE SE NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ TEHNIČKE KULTURE

Autor: Renata Siročić-Pleić, 13. 2. 2020. 12:30

Na Županijsko natjecanje iz tehničke kulture plasirale su se Ana Mikić (5.a) i Valentina Šimenić (6.b) s mentoricom učiteljicom Lovorkom Sertić. Čestitke na postignutom uspjehu i puno sreće na Županijskom natjecanju!

MATEMATIČARI I INFORMATIČARI PLASIRALI SE NA ŽUPANIJSKA NATJECANJA

Autor: Renata Siročić-Pleić, 5. 2. 2020. 10:59

Natjecanje

Na Županijsko natjecanje iz matematike ove su se godine plasirali Sara Kustura (7.c), s mentoricom učiteljicom Marijetom Veselovac te Borna Job i Lovro Ćosić (8.b) s mentoricom učiteljicom Brankom Cigrovski.

Na Županijskom natjecanju iz informatike sudjelovat će Damir Kajčić (5.b), Petar Galović (6.a), Leon Zjakić (7.b) te Lovro Ćosić i Antun Laštre (8.b). Mentorica je učiteljica Branka Cigrovski.

Čestitamo našim učenicima i njihovim mentoricama i želimo im puno uspjeha na županijskim natjecanjima!

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U KOŠARCI

Autor: Vedran Aladić, 23. 1. 2020. 11:32

U Osijeku je održano Županijsko natjecanje osnovnih škola u košarci

MEĐUŠKOLSKO NATJECANJE U NOGOMETU

Autor: Vedran Aladić, 21. 1. 2020. 15:10

Odigrano je Međuškolsko natjecanje u nogometu u konkurenciji učenika 7. i 8. razreda.

PLASMAN NA DRŽAVNO NATJECANJE U STOLNOM TENISU

Autor: Vedran Aladić, 16. 1. 2020. 17:52

Naša ženska stolnoteniska ekipa osvojila prvo mjesto na Županijskom natjecanju i plasirala se na Državno natjecanje

[više]

Vremenik natjecanja i smotri u školskoj godini 2019./2020. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Branka Cigrovski, 2. 12. 2019. 17:52

Natjecanja

Agencija za odgoj i obrazovanje objavljuje vremenik za provedbu natjecanja i smotri učenika/ca osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj u 2019./2020. školskoj godini.

Dabar 2019. - Rezultati natjecanja

Autor: Branka Cigrovski, 2. 12. 2019. 17:30

Dabar

U razdoblju od 11. do 15. studenog 2019. godine u našoj školi se održalo natjecanje iz Informatike i računalnog razmišljanja - DABAR (Međunarodno natjecanje).

Sudjelovalo je 197 učenika od 3. do 8. razreda.

U 10% najboljih rezultata u Hrvatskoj  našli su se i naši učenici, a to su:

MiliDabar: Kinjerovac Matej, Toth Benjamin

KiloDabar: Mikić Petra, Galović Petar, Bogatić Laura, Dukmemić Patrik, Kopić Lovro

MegaDabar: Ćosić Lovro, Zlatar Hana, Ćosić Matej, Job Borna, Rogić Nitja, Spajić Jakov, Kovač Marija, Lacković Luka

Svim učenicima velike čestitke na sudjelovanju i postignutom uspjehu.

MEĐUŠKOLSKO NATJECANJE U KROSU

Autor: Maja Poslon Živković, 22. 10. 2019. 18:29

U Osnovnoj školi „Matija Gubec“ Magadenovac je 22. listopada 2019. održano Međuškolsko natjecanje u krosu za učenike i učenice osnovnih škola na kojem su sudjelovale školske ekipe osnovnih škola iz Magadenovca, Podgajaca Podravskih i Donjeg Miholjca.

FINALE ERSTE PLAVE LIGE

Autor: Maja Poslon Živković, 22. 9. 2019. 19:16

Finale sedme sezone Erste Plave lige, najmasovnijeg dječjeg atletskog natjecanja u Hrvatskoj, održano je 3. rujna 2019. na stadionu Mladosti u Zagrebu, neposredno prije početka velikog međunarodnog atletskog mitinga – Memorijala Borisa Hanžekovića.

Naš Noa Falamić je ponovno briljirao i osvojio medalje!

« Ožujak 2020 »