Rezultati natječaja

Rezultati natječaja od 5. rujna 2017. godine

Autor: Branka Cigrovski, 25. 9. 2017.

OSNOVNA ŠKOLA «AUGUST HARAMBAŠIĆ»
DONJI MIHOLJAC
Prilaz stadionu 1 a
Tel. 031/631-373; Fax. 031/631-073
e-mail: dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr

KLASA: 112-01/17-01/2
URBROJ: 2115/06-17-01-2
Donji Miholjac, 25. rujna 2017.

OBAVIJEST O REZULTATIMA NATJEČAJA

Natječaj za radna mjesta učitelja gitare na određeno, nepuno radno vrijeme za rad u Osnovnoj glazbenoj školi, učitelja harmonike na neodređeno, nepuno radno vrijeme za rad u Osnovnoj glazbenoj školi, učitelja solfeggia na određeno, nepuno radno vrijeme za rad u Osnovnoj glazbenoj školi, učitelja klavira na neodređeno, nepuno radno vrijeme  za rad u Osnovnoj glazbenoj školi i učitelja tambure na neodređeno, nepuno radno vrijeme  za rad u Osnovnoj glazbenoj školi koji je objavljen 5. rujna 2017. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole „August Harambašić“ Donji Miholjac i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, uz prethodnu suglasnost Školskog odbora od 19. rujna 2017. izabrani su:

UČITELJ GITARE

• Tin Užar, glazbenik gitarist, na 7 sati tjednog radnog vremena do dobivanja suglasnosti Ministarstva znanosti i obrazovanja.

UČITELJA HARMONIKE

• Silvio Gumbarević, glazbenik harmonikaš, na 2 sata tjednog radnog vremena, do dobivanja suglasnosti Ministarstva znanosti i obrazovanja.

UČITELJA SOLFEGGIA

• Robert Tešanović, magistar glazbene pedagogije, na 11 sati tjednog radnog vremena, do dobivanja suglasnosti Ministarstva znanosti i obrazovanja.

UČITELJ KLAVIRA

• Zvonimir Glibušić, svučilišni prvostupnik glazbene pedagogije na 24 sata tjednog radnog vremena, do dobivanja suglasnosti Ministarstva znanosti i obrazovanja.

UČITELJ TAMBURE

• Viktor Benkotić, magistar glazbene pedagogije, na 10 sati tjednog radnog vremena, do dobivanja suglasnosti Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Ravnatelj:

Vedran Aladić