Procjena i vrednovanje kandidata

SADRŽAJ I NAČIN TESTIRANJA, PRAVNI I DRUGI IZVORI ZA PRIPREMANJE KANDIDATA ZA TESTIRANJE- UČITELJ KLAVIRA, UČITELJ HARMONIKE

Autor: Branka Cigrovski, 11. 3. 2020. 12:02

Povjerenstvo je, na prijedlog ravnatelja, donijelo odluku da će se održati samo usmena procjena odnosno razgovor s kandidatom- intervju.

[više]

RANG LISTA KANDIDATA NAKON PROVEDENE PROCJENE I VREDNOVANJA KANDIDATA ZA ZAPOŠLJAVANJE Vijest ima dokument u privitku

Autor: Branka Cigrovski, 5. 3. 2020. 10:12

Rang listu kandidata nakon  provedene procjene i vrednovanja kandidata za zapošljavanje prema natječaju od 21.veljače 2020. godine nalazi se u prilogu

OBAVIJEST O NEPROVOĐENJU PROCJENE

Autor: Branka Cigrovski, 5. 3. 2020. 10:10

Procjena i vrednovanje kandidata za zapošljavanje na radnom mjestu učitelja glazbene kulture (prema natječaju od 21. veljače 2020. na  određeno vrijeme do povratka radnice na rad, a najdulje do 30. lipnja 2020.), prema odluci ravnatelja nije provedeno, jer se na natječaj prijavila samo jedna kandidatkinja koja ispunjava uvjete natječaja.

[više]

SADRŽAJ I NAČIN TESTIRANJA, PRAVNI I DRUGI IZVORI ZA PRIPREMANJE KANDIDATA ZA TESTIRANJE- UČITELJ ENGLESKOG JEZIKA

Autor: Branka Cigrovski, 26. 2. 2020. 19:43

Kandidati su dužni imati odgovarajuću identifikacijsku ispravu (važeću osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu).

Članovi Povjerenstva mogu postavljati do tri pitanja koja se vrednuju od strane svakog člana Povjerenstva pojedinačno od 1-5 bodova koji se na kraju zbrajaju.

Nakon utvrđivanja rezultata procjene, Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata koju dostavlja ravnatelju. Sukladno članku 17. Pravilnika, ravnatelj odlučuje o kandidatu za kojeg će tražiti prethodnu suglasnost Školskog odbora.

Svi kandidati prijavljeni na natječaj izvješćuju se sukladno odredbama Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama.

Usmena procjena će se održati 4. ožujka 2020.  u 12,45 sati u prostorijama Škole.

[više]

SADRŽAJ I NAČIN TESTIRANJA, PRAVNI I DRUGI IZVORI ZA PRIPREMANJE KANDIDATA ZA TESTIRANJE- UČITELJ GLAZBENE KULTURE

Autor: Branka Cigrovski, 26. 2. 2020. 19:39

Usmena procjena će se održati 4. ožujka 2020.  u 10,00 sati u prostorijama Škole.

[više]

SADRŽAJ I NAČIN TESTIRANJA, PRAVNI I DRUGI IZVORI ZA PRIPREMANJE KANDIDATA ZA TESTIRANJE- UČITELJ RAZREDNE NASTAVE

Autor: Branka Cigrovski, 26. 2. 2020. 19:36

Usmena procjena će se održati 4. ožujka 2020.  u 12,00 sati u prostorijama Škole.

[više]

SADRŽAJ I NAČIN TESTIRANJA, PRAVNI I DRUGI IZVORI ZA PRIPREMANJE KANDIDATA ZA TESTIRANJE- STRUČNI SURADNIK STRUČNJAK EDUKACIJSKO-REHABILITACIJSKOG PROFILA

Autor: Branka Cigrovski, 26. 2. 2020. 19:29

« Kolovoz 2020 »