> Natjecaji

Autor: Branka Cigrovski, 17. 2. 2014.

Natječaj za prijem polaznika na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa učitelja razredne nastave

Ravnatelj Osnovne škole „August Harambašić“ Donji Miholjac, objavljuje

za prijem polaznika na

stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa

1.      UČITELJ RAZREDNE NASTAVE- puno, određeno vrijeme

Uz opće uvjete  polaznik mora ispuniti i posebne uvjete: poznavanje hrvatskog jezika i latiničnog pisma i odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja iz članka 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Osoba se može primiti na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa pod uvjetom da:
- je prijavljena u evidenciji nezaposlenih osoba duže od 30 dana i ima odgovarajući stupanj obrazovanja u zanimanju predviđenom za obavljanje poslova radnog mjesta za čije se obavljanje prima na stručno osposobljavanje;
- bez obzira na razdoblje ukupno evidentiranog staža u mirovinskom osiguranju, ima manje od jedne godine staža u zvanju za koje se obrazovala.

Rok za podnošenje prijava je  8 dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Škole i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje.

Uz prijavu kandidati moraju priložiti:

1.      životopis

2.      domovnicu

3.      diplomu – dokaz o stručnoj spremi

4.      uvjerenje o nekažnjavanju ne starije do 6 mjeseci (dokaz da se ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka  106. st. 1. i 2. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi).

5.      potvrdu Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje

Traženi dokumenti dostavljaju se u  neovjerenoj preslici.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

O rezultatima izbora kandidati će biti pisano obaviješteni.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Prijavu na natječaj s dokazima o ispunjenu uvjeta  dostaviti osobno ili poslati poštom na

adresu:

Osnovna škola „August Harambašić“ Donji Miholjac, 31 540 Donji Miholjac, Prilaz

stadionu 1.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole „August Harambašić“ Donji Miholjac i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje dana 17. veljače 2014. godine i traje do 25. veljače 2014.

Ravnatelj:

Vedran Aladić, prof.

KLASA: 112-01/14-01/11

URBROJ: 2115/06-14-01-1

Donji Miholjac, 17. veljače 2014.

« Ožujak 2024 »