> Natjecaji
Natječaji

NATJEČAJ ZA PRIJEM POLAZNIKA NA STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE ZA RAD BEZ ZASNIVANJA RADNOG ODNOSA

Autor: Branka Cigrovski, 16. 1. 2018.

STRUČNI SURADNIK PSIHOLOG - puno, određeno vrijeme od 12 mjeseci

Ravnatelj Osnovne škole „August Harambašić“ Donji Miholjac, objavljuje

za prijem polaznika na

stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa

1. STRUČNI SURADNIK PSIHOLOG - puno, određeno vrijeme od 12 mjesec

Uz opće uvjete  polaznik mora ispuniti i posebne uvjete: poznavanje hrvatskog jezika i latiničnog pisma i odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja iz članka 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa može se primiti nezaposlena osoba do navršenih 30 godina koja nema više od 12 mjeseci staža u zvanju za koje se obrazovala te je prijavljena u evidenciju Zavoda za zapošljavanje duže od 30 dana.

Rok za podnošenje prijava je  8 dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Škole i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje.

Uz prijavu kandidati moraju priložiti:

1. životopis
  2. dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice, osobne iskaznice ili putovnice)
  3. dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslika diplome, uvjerenja)
  4. uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci (dokaz da se ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka  106. st. 1. i 2. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi).
  5. potvrdu Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje da je kandidat u evidenciji nezaposlenih osoba
  6. elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

O rezultatima izbora kandidati će biti pisano obaviješteni.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Prijavu na natječaj s dokazima o ispunjenju uvjeta  dostaviti osobno ili poslati poštom na

adresu:

Osnovna škola „August Harambašić“ Donji Miholjac, 31 540 Donji Miholjac, Prilaz stadionu 1 a.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole „August Harambašić“ Donji Miholjac i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 17. siječnja 2018. godine i traje do 25. siječnja 2018.

Ravnatelj:

Vedran Aladić, prof.

KLASA: 112-01/18-01/1

URBROJ: 2115/06-18-01-1

Donji Miholjac, 17. siječnja 2018.