Ponude

ZAPISNIK s 2. sjednice Povjerenstva za izvođenje izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovanih aktivnosti izvan škole

Autor: Branka Cigrovski, 13. 12. 2016.

Drugi sastanak Povjerenstva održan je 12. prosinca 2016.  s početkom u 12,30 sati.

ZAPISNIK

Nazočni: Andrea Ham-Tintor, Vesna Aladić, Kristina Andračić (razrednici),

Marina Aladić, Svjetlana Falamić, Darko Zetić (predstavnici roditelja),

Lea Adlešić, Ivan Azenić, Marko Milevoj ( predstavnici učenika),

Vedran Aladić (ravnatelj)

Predsjednica Povjerenstva utvrđuje da je u roku pristiglo 4 ponude i to:

1. Mare Panonium tours d.o.o., Vinkovci
  2. Panturist d.d., Osijek
  3. Astralis travel d.o.o., Slavonski Brod
  4. Turistička agencija Punim jedrima j.d.o.o., Zagreb.

Pristupa se otvaranju ponuda. Čitaju se ponude.

1. Mare Panonium tours d.o.o., Vinkovci

Ekskurzija Istra, smještaj Hotel Centinera ***, Banjole, cijena: 1.595,00 kn

Realizacija putovanja od 13.6. do 17.6.2017.

(Program: Roč, Aleja Glagoljaša, Hum, Fažana/NP Brijuni, Motovun, Višnjan, Poreč, Rovinj, Pula, Svetvinčenat, Opatija Rijeka/Trsat)

1. Panturist d.d., Osijek

Istra, smještaj Hotel Hilde **,Medulin,  cijena:1.550,00 kn

Realizacija putovanja od 17.6. do 21.6.2017.

(Program; Roč, Aleja Galgoljaša, Hum, N/P Brijuni, Poreč, Rovinj, Motovun, Jama

Baredine, Pula, Opatija, Rijeka  )

1. Astralis, Slavonski Brod

Iastratour, smještaj Hotel Hilde  Medulin, cijena: 1.530,00 kn

ili

H. N. Valamar Lanterna, Poreč, cijena:1.560,00 kn

Realizaija putovanja od 17.6. do 21.6.2017.

Program: Rijeka, Učka-vidikovac, Roč, aleja Glagoljaša, Hum, Medulin, Poreč,

Fažana, N/P Brijuni, Motovun, Višnjan, Jama Baredine, Rovinj, Pula, Svetvinčenat,

Opatija, Trsat.

1. Turistička agencija Punim jedrima, Zagreb

Istra, smještaj Hotel Centinera*** Banjole, cijena:1.580,00 kn

Realizacija putovanja od 17.6. do 21.6.2017.

Program: Roč, Hum, Motovun, Banjole, Pula, N/P Brijuni, Limski kanal, Rovinj, Poreč, Jama Baradine, Višnjan, Opatija, Rijeka, Trsat.

Otvara se rasprava. Ravnatelj ističe da je najvažnija sigurnost učenika i da se prema Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovanih aktivnosti  izvan škole treba izabrati najmanje  tri ponude  koje će biti predstavljene roditeljima.

Povjerenstvo jednoglasno donosi sljedeću Odluku:

-na predstavljanje ponuda roditeljima na roditeljskom sastanku učenika 7. razreda trebaju biti pozvane sve četiri agencije koje su dostavile ponude za organizaciju ekskurzije učenika sedmih razreda u Istru.

Roditeljski sastanak  će se održati  21. prosinca 2017. u 17,00 sati. Vrijeme trajanja pojedinog predstavljanja agencije je 5 minuta.

Dovršeno u 13,15 sati.

Zapisničar: