Ponude

ZAPISNIK s 2. sjednice Povjerenstva za izvođenje izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovanih aktivnosti izvan škole

Autor: Vedran Aladić, 16. 11. 2017.

Drugi sastanak Povjerenstva održan je 8. studenog 2017. s početkom u 16,00 sati.

Nazočni: Zrinka Jurčević, Višnja Shala, Marijeta Veselovac (razrednici),

Ivana Kovačević Čmelak, Nenad Perić, Marija Rašić (predstavnici roditelja),

Klara Bockovac, Nia Korov (predstavnici učenika),

Vedran Aladić (ravnatelj)

Predsjednica Povjerenstva Zrinka Jurčević utvrđuje da su pristigle ponude dviju turističkih agencija i to:

1. Mare Panonium tours d.o.o., Vinkovci
  2. Astralis travel d.o.o., Slavonski Brod

Pristupa se otvaranju ponuda. Čitaju se ponude.

1. Mare Panonium tours d.o.o., Vinkovci
  2. Astralis travel d.o.o., Slavonski Brod

Otvara se rasprava. Ravnatelj ističe da je u organizaciji ekskurzije najvažnija sigurnost učenika.

Povjerenstvo jednoglasno donosi sljedeću Odluku: na predstavljanje ponuda upućuju se ponude turističkih agencija Mare Panonium i Astralis travel.

Roditeljski sastanak i predstavljanje ponuda će se održati 22. studenog 2017. u 17,00 sati. Vrijeme trajanja predstavljanja ponuda je 15 minuta.

Dovršeno u 16,30 sati.

Zapisničar: