SKUPNI RODITELJSKI SASTANCI

Autor: Zrinka Jurčević, 28. 2. 2014.

Na skupnim roditeljskim sastancima roditelji upoznati s izmijenjenim Kućnim redom škole, Pravilnikom o ponašanju u NSD-u te pravnim zakonitostima vezanim uz korištenje interneta i mobitela

S ciljem što kvalitetnijih odnosa u školskom okruženju, Učiteljsko vijeće  Osnovne škole „August Harambašić“ Donji Miholjac usvojilo je novi Kućni red škole. To je bio jedan od povoda za održavanje dvodnevnih skupnih roditeljski sastanaka 24. -  25. veljače 2014. godine. Osim  Kućnog  reda, razgovaralo se i o uputama za pravilno ponašanje u NSD-u te o opasnostima nekontroliranog korištenja mobitela, interneta. Novi Kućni red i Pravilnik o ponašanju u NSD-u predstavio je ravnatelj škole Vedran Aladić, a predavači (predstavnici Centra za socijalnu skrb i MUP-a) Gordana Badovinac-Golinac i Ivan Pakšić govorili su o negativnim utjecajima, potom pravnim zakonitostima vezanim uz nezakonito korištenje mobitela i interneta. Roditeljski su bili vrlo posjećeni što je pokazalo zainteresiranost roditelja. Razrednici su prije i li poslije imali individulane roditeljske sa svojim razredima.

Renata Siročić-Pleić, psihologinja

predavači na roditeljskim sastancima
Vedran Aladić, ravnatelj; Gordana Badovinac-Golinac, Centar za socijalnu skrb; Ivan Pakšić, MUP