Eko vijesti

SVEČANO OTVORENJE EKOUČIONICE

Autor: Zrinka Jurčević, 30. 5. 2011.

Nakon nekoliko mjeseci rada, svečano otvaranje ekoučionice

Nakon što je nakon nekoliko mjeseci rada završena, 26. svibnja 2011. u 12,00 sati  svečano je otvorena ekoučionica. Svečanost otvaranja započela je pjevanjem himne te nastupom  pjevačkog zbora i tamburaškog orkestra. Uslijedio je pozdravni govor ravnatelja naše Osnovne škole „August Harambašić“ Vedrana Aladića i predsjednika Školskog odbora Petra Zavođe. Poslije pozdravnih govora gospodin Renato Otto predstavnik Ine Naftaplin, gospođa Liliana Turk Spajić, gospodin Ivan Kurteš predstavnici Hrvatskih šuma d.d. i gospodin Borisa Popića vlasnik obrta Kruška iz Podravske Moslavine primili su zahvalnicu i prigodni dar kao mali znak pažnje za sponzorsku pomoć. Ravnatelj je pozvao i pozdravio zamjenika gradonačelnika da primi zahvalnicu i da se obrati svim uzvanicima. Naš župnik gospodin Josip Antolović blagoslovio je ekoučionicu. Nakon blagoslova prerezana je zelena vrpca i tim činom označeno je da je ekoučionica službeno otvorena. Ravnatelj je na kraju još jednom pozdravio sve one koje su pomogli u izgradnji ekoučionice te zahvalio tamburašima i pjevačkom zboru na kratkom glazbenom programu.

NOVINARI: Marija Ovžetski, Megan-Maria Fabing, 6. A
FOTO: Dino Ferlin, 6. a