KONZUMOVA KAMPANJA MALI VELIKI TALENTI

Autor: Vedran Aladić, 28. 11. 2023.

Dragi učenici, roditelji, zaposlenici škole, dragi građani Donjeg Miholjca,

svima vam od srca upućujem veliku zahvalu što ste se svesrdno uključili u Konzumov projekt MALI VELIKI TALENTI i nekoliko mjeseci svakodnevno sakupljali kupone i donirali ih našoj školi.

Ovo što smo svi zajedno napravili je malo čudo: DVA DANA PRIJE KRAJA ROKA ZA DODJELU KUPONA ŠKOLAMA ZAJEDNO SMO SAKUPILI 24 113 KUPONA (dvadeset četiri tisuće i sto trinaest kupona).

U dogovoru sa svim učiteljima razredne i predmetne nastave, Područne škole Rakitovica i Osnovne glazbene škole te sa stručnim suradnicima kupone smo zamijenili za sljedeću opremu:

Digitalni mikroskop (2), Optički mikroskop (1),  Set sportskih lopti – 8 komada u setu (2), Veliki gimnastički set (1),  Veliki mikado (1), Set igara tangram (4), Set za učenje razlomaka (2), Konstruktor s lopticama (3), Sunčev sustav (2), Set logičkih društvenih igara (2), Set edukativnih društvenih igara (1), Magnetna ploča za pisanje (3), Torba za pohranu lopti (5), Mrežasti tunel za provlačenje (1), Štule u obliku kantice (1 ), Semafor za mjerenje buke (2), Komplet dresova za timske sportove veličina S (1), Komplet dresova za timske sportove veličina M (2), Komplet dresova za timske sportove veličina L (2), Tamburin (1), Clics rollerbox 20 u 1 (1), Uvećani model ljudskog srca (1), Užad za trening (1), Pješčani satovi (1).

Ovom zajedničkom akcijom i trudom omogućili smo našim malim i velikim osnovnoškolcima dodatne sadržaje za učenje, sport i razvijanje kreativnosti.

Hvala još jednom Konzumu na ovom hvalevrijednom projektu, a svima vama, dragi prijatelji i suradnici, još jedno VELIKOOOO HVALA!!! ZAJEDNO MOŽEMO SVE!