DRAMSKO-TAMURAŠKO-GLAZBENA VEČER

Autor: Zrinka Jurčević, 14. 12. 2012.

Učenici naše škole sudjelovali su u programu dramsko-tamburaško-glazbene večeri učenika i učitelja Osnovne škole "August Harambašić“ Donji Miholjac

Program ove bogate večeri održan je 12. prosinca 2012. s početkom u 18 sati. Na početku programa ravnatelj je održao pozdravni govor zahvaljujući svima koji su došli i tako podržali i priznali vrijedan rad učenika i njihovih učitelja. Svojim govorom su se uključili i župnik Josip Antolović te gradonačelnik Stjepan Viduka. U programu su sudjelovali pjevački zbor Breze i solistice, tamburaški orkestar, polaznici Glazbene škole te recitatori mlađih razreda i naravno dramska skupina viših razreda. Zbor i tamburaški  orkestar izvodili su prigodne božićne pjesme,  Matija i Lea su se predstavili četveroručnim sviranjem na klaviru; učenice 3. b Laura i Stella svojim recitacijama. Dramska skupina izvela je predstavu o vuku koji se želio jako popraviti. Program je vodila Ana Torjanac, učenica 5. c razreda. Program su pripremali i osmislili učitelji Terezija Bratuševac (zbor), Darko Nikolić (tamburaški orkestar),  Silvija Ježić Knežević (GŠ), Dragana Novoselić (recitatori RN) , Vesna Aladić (dramska) te Milka Kovačević.

NOVINAR: Ivana Dorkić, 6. b

Pogledaj cijelu fotogaleriju.