Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac

USPJESI UČENIKA NAŠE ŠKOLE NA ŽUPANIJSKIM NATJECANJIMA

Autor: Renata Siročić-Pleić, 18. 3. 2014.

Nakon održanih županijskih natjecanja iz svih nastavnih predmeta, možemo se pohvaliti velikim uspjesima naših učenika i njihovih mentora.

Učenici Matija Patajac i Teo Samaržija sudjeluju na Državnom natjecanju iz informatike koje  se održava u Primoštenu od 17. do 20. ožujka 2014. Učenici Tin Svoboda i Teo Samaržija su osvojili drugo mjesto na Županijskom natjecanju. Mentorica je učiteljica Branka Cigrovski.

Likovni rad učenika Matea Vinkovića izabran je za Državnu smotru LIK. Mentorica je učiteljica Višnja Shala.

Na Županijskom natjecanju iz kemije učenik 7. razreda Ivan Mikić osvojio je prvo mjesto. Mentorica je učiteljica Senka Mikić.

Na Županijskom natjecanju iz biologije u kategoriji osmih razreda Teo Samaržija osvojio je drugo, a u kategoriji sedmih Nikola Bišćan osvojio je treće mjesto. Mentorica je učiteljica Andrea Ham-Tintor.

Na Županijskom natjecanju iz geografije imamo dva prvaka: Ivan Ovcin šampion je u natjecanju učenika 6., a Nikola Bišćan 7. razreda. Ivanov je mentor učitelj Mario Pintarić, a Nikolin Petar Zavođa.

Na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika Nikola Bišćan osvojio je 2. mjesto u kategoriji sedmih, a Mihaela Mandić u kategoriji osmih razreda. Mentorica je učiteljica Zrinka Jurčević.

Na predstojećem Međužupanijskom natjecanju HCK-a našu će školu predstavljati Lara Job, Matija Patajac, Paula Prološčić, Ana Rašić i Ivan Mikić.