BOŽIĆNO OZRAČJE U UČIONICI KREATIVNE SKUPINE

Autor: Maja Poslon Živković, 23. 12. 2014.

Članovi kreativne skupine naše škole također su obilježili nadolazeće blagdane.

Započeli smo uređivanjem hodnika i prostora ispred naše učionice praveći kamin i ukrašavajući božićno drvce od stiropora.

U kaminu smo oživili i plamene jezike koji su pojačali osjećaj topline u našoj školi.

Prozore su ispunile pahuljice koje smo marljivo izrezivali od papira i lijepili na prozorska stakla. Hodnik smo ukrasili i velikom slikom bora rastavljenog na dijelove koje su učenici bojali i zatim spajali te zalijepili na zid.

U samoj učionici smo ukrasili stražnji zid učionice praveći malo božićno selo od papirnatih i kartonskih kućica raznih boja, koje smo postavili na vaticu.

Između kuća su se našla i kola Djeda Božićnjaka izrađena od šperploče, koja je jedan vrijedni tata napravio za nas.

Božićno selo čuva veliki Djed Božićnjak napravljen od plastične boce. Zid iznad sela smo ukrasili božićnom jelkom od zelene vunice te adventskim kalendarom od crvenih čarapica od flisa.

Ugođaj je upotpunilo božićno drvce okićeno ručno napravljenim ukrasima. Uz prelijepe ukrase zatreperile su i lampice najavljujući nam skori dolazak Božića!

Kreativna skupina želi svim učenicima i djelatnicima naše škole te svim roditeljima i članovima  obitelji sretan i blagoslovljen Božić i sretnu novu 2015. godinu!