ZA NAŠE MALE GENIJALCE

Autor: Maja Poslon Živković, 28. 3. 2015.

U suradnji s Narodnim radiom, HEP će donirati 30 računala osnovnim školama diljem Hrvatske. Prednost će imati one škole u kojima se najviše učenika koristi jednim računalom.

Naše škole prepune su malih genijalaca, ali i genijalcima ponekad treba pomoć da zablistaju punim sjajem.

Zato su HEP i Narodni radio odlučili pomoći hrvatskoj budućnosti da bude svjetlija – ukupno 30 računala čeka svoje nove korisnike!

Poruka HEP-a:

Dragi naši školarci, kao i vaši roditelji, profesori i učitelji, osvrnite se oko sebe, snimite video u kojem ćete nam pokazati zašto trebate nova računala, predstavite nam svoju školu, grad  ili kraj u kojem živite u najboljem svjetlu, ispričajte nam kako bi nova računala poslužila vama i vašoj školi!
Recite nam u kakvom su stanju računala koja sada koristite; možda ih sada niti nemate - dokažite nam da ih stvarno želite i možemo vam pomoći!
Sve to pošaljite na genijalci@hep.hr  i možda osvojite nova računala za svoju školu.
Ili na webu genijalci.hep.hr popunite i pošaljite obrazac zajedno s video uratkom.
Prednost će imati one škole u kojima se najviše učenika koristi  jednim računalom.  Zavrnite rukave i  neka snimanje počne!
Prijave primamo od 23.03. do 12.04.

HEP  i Narodni radio u zajedničkoj akciji „Za naše male genijalce“!"