PREDSTAVLJANJE ŠKOLA TE RAZGLEDAVANJE OSNOVNE ŠKOLE „AUGUST HARAMBAŠIĆ“ I OSNOVNE GLAZBENE ŠKOLE

Autor: Matea Skeledžija, 22. 5. 2015.

Učenici i učitelji predstavili škole i razmijenili iskustva

Drugi dan gostovanja Glazbene škole iz Poljske bio je ispunjen raznim događanjima. Tako smo se susreli u školskoj knjižnici i predstavili svoje škole, svoje regije i domovinu, izmijenili informacije o samom sustavu školstva te sredstvima i opremljenosti škola. Nakon prezentacija smo se uputili u obilazak naše škole gdje su nas svojom pjesmom iznenadili učenici drugog razreda, dok su učenici trećeg razreda imali puno pitanja koje su postavili učenicima iz Poljske na engleskom jeziku. Obišli smo tako sve učionice i razrede razredne i predmetne nastave, a naš nas je školski zbor također dočekao predivnom pjesmom. Obišli smo i školsku dvoranu te pokazali gostima dvoranu za stolni tenis, šah i veliku sportsku dvoranu. Nezaobilazan je bio posjet glazbenoj školi, starom hrastu i eko učionici. Susret je nastavljen zajedničkim ručkom, a zatim probama i pripremama za centralni događaj ovog dana - Glazbenu večer.

Marija Galović, učiteljica gitare