DODJELA PRIZNANJA I ZAHVALNICA

Autor: Matea Skeledžija, 2. 6. 2015.

Danas su dodijeljena priznanja i zahvalnice onim učenicima, učiteljima i vanjskim suradnicima koji su ostvarili plasman i kvalitetne rezultate na državnim, međužupanijskim i županijskim natjecanjima.

Ove godine Škola je dodijelila zahvalnice i mali znak pažnje ljudima koji su svojim darovima i pomoći nesebično pomogli u radu naše školske kuhinje i samim time pridonijeli da se u kuhinji po simboličnoj cijeni hrani 90 % učenika naše škole.

Budući da gospodin Zvonko Popović, direktor Kanaana nije mogao osobno primiti priznanje, za njega je to učinio gospodin Davorin Strišković, voditelja općih poslova tvrtke Kanaan

Također je i gospodin Dalibor Kustura primio priznanje za svesrdnu pomoć našoj školi.

Ova je godina bila jedna od najuspješnijih jer smo u tri različita područja ostvarili čak tri postolja na državnim natjecanjima.

Nakon što su na međuškolskom natjecanju osvojile prvo mjesto bez izgubljenoga seta, naše stolnotenisačice: Marta Jurčević, Sofija Čočaj, Magdalena Lukačević i Lorena Dorkić su isti rezultat ostvarile i na Županijskom natjecanju koje je održano u Donjem Miholjcu u mjesecu prosincu.

Nakon toga slijedi Međužupanijsko natjecanje u Požegi gdje su djevojčice također deklasirale konkurenciju i gdje su osvojivši prvo mjesto ostvarile pravo sudjelovanja na Državnom natjecanju.

Državno se natjecanje održalo u Varaždinu u mjesecu travnju i ondje je došlo najboljih 6 hrvatskih školskih ekipa.

Uspjeh koji su naše djevojčice napravile bit će zaista teško ponoviti jer su nakon velike borbe i sportske drame pobijedile u utakmici za treće mjesto ekipu Crikvenice i osvojile NA DRŽAVNOM PRVENSTVU brončanu medalju.

Nakon što je na školskom natjecanju riješio gotovo sto posto ispite iz čak dva predmeta, geografije i hrvatskoga jezika, i nakon što je isto ponovio na Županijskom natjecanju, ostvario je pravo sudjelovanja na državnim natjecanjima. Iz geografije je osvojio drugo mjesto u Republici Hrvatskoj, a iz hrvatskoga jezika treće mjesto. Uz sve to bio je treći na Županijskom natjecanju iz biologije, a  jednoglasnom Odlukom Učiteljskoga vijeća ovaj je dječak Nikola Bišćan ove godine ponio i titulu najboljeg učenika naše škole u proteklih osam godina školovanja.

Dodijeljena su i priznanja našim učiteljima i vanjskim suradnicima.

Slike s dodijele pogledajte u rubrici Foto - galerija ili na linku: http://www.os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=84