VELIKI NOGOMETAŠ O SVOJIM POČECIMA NA PORTALU direktno.hr

Autor: Matea Skeledžija, 12. 11. 2015.

Hrvatski nogometni reprezentativac Domagoj Vida pokazao je da nije zaboravio svoje početke, posjetivši učenike OŠ Augusta Harambašića iz Donjeg Miholjca te OŠ Ante Starčevića iz Viljeva

"Bila sam presretna kad se Domagoj nedugo nakon našeg susreta pojavio pred vratima učionice. Svojim učenicima sam samo rekla: "Ljudi stiže nam iznenađenje!" Ne da su bili iznenađeni, već su bili ushićeni i presretni. Jedan od mojih učenika uzviknuo je "Ivan Rakitić", na što je Domagoj na svoj prepoznatljiv način samo prokomentirao "ovdje ima i šaljivdžija". Strpljivo je odgovarao na sva njihova pitanja i slikao se u bezbroj poza s vedrim smiješkom na licu," otkrila je učiteljica OŠ Ante Starčevića Viljevo Brankica Hrupački.

Kazala je kako je Vida kada je vidio s kakvim se loptama djeca u školi igraju odmah obećao poslati nekoliko lopti kako bi im bilo lakše i naravno kako bi pomogao. Hrvatski reprezentativac ispunio je svoje obećanje prvom prilikom i dodatno obradovao učenike OŠ Ante Starčević Viljevo, ali i svoje bivše OŠ Augusta Harambašića Donji Miholjac.

Cijeli članak pročitajte na linku: http://direktno.hr/en/2014/sport/30458/Vida-posjetio-osnovnoškolce-klinci-mislili-da-je-stigao-Rakitić.htm

Izvor: http://direktno.hr/