SVETI NIKOLA NA RELACIJI FINSKA - DONJI MIHOLJAC

Autor: Zrinka Jurčević, 8. 12. 2015.

I ove godine dragi svetac posjetio je našu školu. Kako je i sam rekao, došao nam je iz daleke Finske jer je čuo da su ovdje djeca jako dobra

Našu školu je posjetio sveti Nikola u petak 4. prosinca 2015. Njemu u čast održan je prigodan program. Prije priredbe sveti Nikola je malo odsjeo u školskoj knjižnici, a zatim je posjećivao učenike od 5. do 8. razreda i darivao ih  malim poklonima - bombonima.

u 5. a

Djeca od 1. do 4. razreda su nastupala pjesmama, recitacijama i predstavama kako bi ga što srdačnije dočekala i pozdravila. Sveti Nikola je pitao djecu nekoliko pitanja, kao npr. jesi li bili dobri na satu i slušaju li svoje nastavnike, zatim su djeca postavljala pitanja svetom Nikoli. Potom je podijelio vrećice bombona za svaki razred.

- iz programa

- publika

- podjela predstavnicima razreda

Mnogi su iskoristili priliku da se uslikaju s njim, pa tako i naše osmašice koje su se zatekle prije priredbe. Sveti Nikola je nakon priredbe otišao natrag u Finsku.

NOVINARKA: Eva Premec, 7. B

- sa svetim Nikolom prije odlaska u Finsku