NOGOMENTI SPEKTAKL - UČENICI PROTIV UČITELJ(IC)A

Autor: Vedran Aladić, 19. 5. 2016.

Odigrana je revijalna nogometna utakmica u kojoj su se sastale reprezentacije učenika i učitelja, a krajnji rezultat je bio 5:5!!!

U Nastavno-sportskoj dvorani Osnovne škole „August Harambašić“ Donji Miholjac pred prepunim tribinama odigrana je revijalna nogometna utakmica u povodu Dana škole između reprezentacije učenika i učitelja. Za reprezentaciju učenika nastupili su hrvatski nogometni reprezentativac Domagoj Vida te dugogodišnji golman Slaven Belupa i mlade reprezentracije Hrvatske Silvio Rodić, a utakmicu je sudio međunarodni nogometni sudac Tihomir Pejin.

Domagoj, Silvio i Tihomir pohađali su prije dvadesetak godina Osnovnu školu „August Harambašić“ Donji Miholjac i oduševljeno su prihvatili poziv za sudjelovanjem na ovoj utakmici koja je obilovala izvrsnim potezima, smijehom i humorom te prekrasnim golovima. Učenici su se za ovu prigodu obukli u kockasto i time nagovijestili Europsko nogometno prvenstvo u Francuskoj na kojem će nastupiti i Domagoj Vida. Reprezentaciju učitelja pojačale su i dvije mlade učiteljice, a krajnji rezultat nakon četrdeset minuta igre bio je 5:5.

Sastavi ekipa:

UČITELJI:

Boris Šili
Tihana Geto
Tihomir Puljić
Vedran Aladić
Martin Zubčić
Mladen Loina
Jelena Šarčević
Dinko Puljić

Vladimir  Skeledžija

Izbornik reprezentacija učitelja bio je učitelj povijesti Mario Pintarić.

UČENICI:

JOSIP TOTH
IVAN OVCIN
FILIP KOMUŠANAC
LUKA PERKOVIĆ
MARKO JAGORINAC
STJEPAN SKLIZOVIĆ
MISLAV ALADIĆ
PETAR KOROV
PATRIK VIDAKOVIĆ
VALENTIN STAKLENAC
HRVOJE VRBEŠIĆ
SILVIO RODIĆ
MATKO MIKIČIĆ
PETAR MIKIČIĆ
DORIJAN FALAMIĆ
DOMAGOJ VIDA
STJEPAN ŽULJ

Izbornik reprezentacije učenika bio je učitelj razredne nastave Marko Mikić.

Foto - galerija na linku: http://www.os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=96

Ne zaboravite staviti: Broj slika po stranici: Prikaži sve