"BETLEHEMSKA ZVIJEZDA" U 2.A

Autor: Maja Poslon Živković, 21. 12. 2016.

Među svim zvijezdama na nebu jedna zauzima posebno mjesto u srcima svih ljudi. Riječ je, naravno, o Betlehemskoj zvijezdi. Ona je jedan od važnijih motiva jaslica, osnovne božićne dekoracije sviju crkava. Ona je ta koja je mudrace vodila malom Isusu, ona je ta koja je obasjavala noć Kristova rođenja. Ona je večeras vodila i učenike 2.a razreda u božićnoj priredbi pripremljenoj za najdraže.

Srca su nam ispunili toplinom i radošću kada su zapjevali pjesmu Betlehemskoj zvijezdi. Ona je bila nit vodilja kroz cijelu priredbu, a naša dječica su blistala dok su nam recitirala, pjevala i glumila.

Kroz cijeli program nas je vodila mala voditeljica Ana.

Mnogobrojni roditelji su s pažnjom pratili svakog pojedinog učenika i za njegovu izvedbu i trud ga nagradili gromoglasnim pljeskom, a nakon programa smo se svi lijepo družili, igrali i sladili se slasticama koje su nam pripremile i donijele vrijedne mame.

Hvala našoj učiteljici Ankici Cigrovski i časnoj sestri Moniki što su nam pomogle da poklonimo svojim najdražima ovu večer punu ljubavi!

Zadovoljni i sretni rastali smo se uz srdačne čestitke povodom božićnih blagdana!