STOLNI TENIS-Prvenstvo Hrvatske

Autor: Valerija Čmelak, 23. 5. 2018.

Nastup naših stolnotenisačica na Prvenstvu Hrvatske 18.-20.svibnja 2018.g. u Dugom Selu

U petak 18. svibnja je naša ekipa najmlađih kadetkinja nastupila na Prvenstvu Hrvatske u Dugom Selu. Nakon osvojenog 1.mjesta na našoj regiji, prije otprilike dva mjeseca, konačno smo dočekali i taj nastup. Nakon cjelodnevnog igranja stolnog tenisa u Dugom Selu na kraju smo zauzeli 7.mjesto u Hrvatskoj. Osim plasmana, kao trener sam izuzetno ponosan na njihovo ponašanje, zajedništvo i veliku borbenost za vrijeme igranja mečeva gdje su i kada smo gubili davale sve od sebe i pokazivale odlike pravih sportašica. Konkurencija je bila jaka i starija od nas, te sam siguran da ćemo u narednom razdoblju uz ovakav pristup ostvariti i bolji rezultat.

Za ekipu su nastupile Lucija Hat, Hana Čmelak i Petra Kolarić.

U subotu u pojedinačnom djelu nastupile su Hana i Ema Čmelak, koje su nastup izborile također na regionalnim kvalifikacijama. Hana, iako dvije godine mlađa od konkurencije ostvarila je 1 pobjedu i 2 poraza, te Ema u kategoriji kadetkinja 2 poraza uz solidnu igru.

STK Donji Miholjac

trener Alen Vuzem

galeriju slika i ostale novosti možete pogledati  na našoj web stranici:

« Prosinac 2018 »