OTVORENA 21.MEĐUGRADSKA IZLOŽBA GOLUBOVA, KUNIĆA, PERADI I PTICA

Autor: Maja Poslon Živković, 11. 1. 2019.

Danas je u Nastavno-sportskoj dvorani naše škole otvorena 21.Međugradska izložba golubova, kunića, peradi i ptica. Predsjednik udruge "Slavonija" (Udruga uzgajatelja malih životinja), gospodin Miroslav Černoga, na samom je početku otvorenja izložbe uputio pozdrave svim prisutnima, a posebno djeci Dječjeg vrtića "Pinokio" te učenicima četvrtih razreda naše škole, koji su svojim likovnim i literarnim radovima dali svoj doprinos ovoj izložbi. Neki od radova su nagrađeni medaljama i priznanjima.

Gospodin Miroslav Černoga zahvalio se ravnatelju naše škole, gospodinu Vedranu Aladiću, za razumijevanje i pomoć pri organizaciji izložbe, učiteljicama Ankici Cigrovski, Valeriji Čmelak, Tihani Geto Pavin te učiteljici pripravnici Manueli Havidić koje su sa svojim učenicima postigle prekrasna literarna i likovna ostvarenja, ravnateljici Dječjeg vrtića "Pinokio", gospođi Jadranki Landup, i odgajateljicama Jadranki Đebić, Nikolini Tarcal te Ivoni Prišlin, za radove koji su izloženi na ponoima te Gradu Donjem Miholjcu za financijsku pomoć.

radovi djece polaznika Dječjeg vrtića "Pinokio"

literarni i likovni radovi učenika četvrtih razreda naše škole

Gradonačelnik Donjeg Miholjca, gospodin Goran Aladić, pozdravio je sve prisutne i uručio djeci prigodna priznanja.

Za uspješne literarne radove nagrađeni su učenici:

Niko Grgić 4.a

Maria Walter 4.a

Katrin Maroslavac 4.a

Lea Rihtarić 4.b

Petar Rendulić 4.c

Petra Kolarić 4.c

Za uspješna likovna ostvarenja nagrađeni su učenici:

Bruno Živković 4.a

Noa Falamić 4.b

Ema Golinac 4.b

Anja Pačarić 4.b

Tina Staklenac 4.c

Nikol Bucko 4.c

Učiteljice Ankica Cigrovski, Valerija Čmelak, Tihana Geto Pavin te učiteljica pripravnica Manuela Havidić također su nagrađene prigodnim poklonom.

Svim nagrađenima, vrtićkoj djeci i našim učenicima četvrtih razreda te njihovim učiteljicama, čestitamo na ostvarenjima!