STOLNI TENIS

Autor: Zrinka Jurčević, 19. 12. 2010.

Održano natjecanje mlađih kadeta i kadetkinja - zlato u ženskoj kategoriji

Pojedinačno natjecanje za mlađe kadete i kadetikinje (stolni tenis) Regije istočna Slavonija održano je 18. prosinca 2010.godine u NŠD Donji Miholjac. Sudjelovale su ekipe iz Brođanaca,  Osijeka, Vinkovaca, Vukovara i naravno ekipa domaćina iz Donjeg Miholjca. U kategoriji mlađih kadeta najuspješniji je bio Mario Banek (Vodovod Osijek), zatim Dominik Dražić (Vodovod Osijek) te Mihovil Rajić (Lokomotiva Vinkovci). Mario Banek stekao je pravo sudjelovanja na 2. pozivni turnir 2. grupe  za državno natjecanje. U kategoriji mlađih kadetkinja prvo mjesto osvojila je Marina Vuzem (STK Donji Miholjac), drugo Tonka Markić (Vukovar '91 Vukovar), a treće Marinela Petanić (Lokomotiva Vinkovci). Vrijedno je spomenuti i Lorenu Dorkić (STK Donji Miholjac) koja je osvojila četvrto mjesto. Prve tri kadetkinje također su stekle pravo na sudjelovanje na 2. pozivnom turniru 2. grupe za državno natjecanje koji će se održati u siječnju 2011. godine u Varaždinu. Donjomiholjačke tenisače predstavljali su: Sofija Čočaj, Lorena Dorkić, Marta Jurčević, Marina Vuzem te Mateo Vinković i Arijan Vinković. Trener i organizator natjecanja Alen Vuzem.