U NAŠOJ ŠKOLI ODRŽANA BOŽIĆNA DRAMSKO-TAMBURAŠKO-GLAZBENA VEČER

Autor: Vedran Aladić, 21. 12. 2022.

Pred više od dvije stotine uzvanika održana je u našoj školi još jedna Božićna dramsko-tamburaško-glazbena večer na kojoj su nastupili učenici malog i velikog pjevačkog zbora, tamburaškog orkestra, male i velike dramske skupine i mažoretkinja te izveli prigodni program.

Nakon pune dvije godine održana je u našoj školi još jedna tradicionalna Božićna dramsko-tamburaško glazbena večer na kojoj se brojnim posjetiteljima predstavilo više od stotinu učenika malog i velikog pjevačkog zbora, tamburaškog orkestra, male i velike dramske skupine te mažoretkinja pod vodstvom učitelja Ivane Šerić Miličić, Darka Nikolića, Vesne Aladić, Valerije Čmelak, Marka Mikića, Tihane Geto Pavin, Zlatane Šrajer Golinac, Silvije Ježić – Knežević i Marije Jarabek.

Po prvi puta je u božićnom programu zasvirala i violina te je uz pratnju tamburaškog orkestra izvedena skladba Milost.

Gradonačelnik grada Donjeg Miholjca Goran Aladić čestitao je učenicima i učiteljima na prekrasnom programu i darovao im u povodu Božića instrument violinu te poželio da škola sljedeće godine dobije suglasnost MZO-a za izvođenje violine u glazbenoj školi te da ovaj instrument uz gitaru, klavir, tamburu i harmoniku oplemeni i obogatiti glazbeni život škole i grada Donjeg Miholjca.

Prigodni program pun prekrasnih božićnih poruka nagrađen je velikim pljeskom uz želju da ćemo se vidjeti i dogodine na novom božićnom koncertu.

PROGRAM BOŽIĆNE VEČERI:

MALE MAŽORETKINJE –– Raduj se cijeli svijete (voditelj: Zlatana Šrajer Golinac)

TAMBURAŠKI ORKESTAR I PJEVAČKI ZBOR - BOŽIĆNI INTRO (voditelji: Darko Nikolić, Ivana Šerić Miličić)

TAMBURAŠKI ORKESTAR I ERIN DOLANČIĆ - MILOST (voditelj: Darko Nikolić)

PJEVAČKI ZBOR uz klavirsku i gitarsku pratnju – BOŽIĆNA PJESMA (voditelji Ivana Šerić Miličić, Silvija Ježić-Knežević, Marko Mikić)

DRAMSKI NASTUP: BOŽIĆNI UKRASI (voditelj: Tihana Geto Pavin)

PJEVAČKI ZBOR uz klavirsku i gitarsku pratnju  – USPAVANKA (voditelji Ivana Šerić Miličić, Silvija Ježić-Knežević, Marko Mikić)

MALI PJEVAČKI ZBOR – BOŽIĆNA ŽELJA (voditelj Valerija Čmelak)

MALE MAŽORETKINJE: Sretan Božić svakome (voditelj Marija Jarabek)

DRAMSKA SKUPINA: BOŽIĆNA PRIČA (voditelj Vesna Aladić)

TAMBURAŠKI ORKESTAR I PJEVAČKI ZBOR: FELIZ NAVIDAD (voditelji: Ivana Šerić Miličić i Darko Nikolić)

PJEVAČKI ZBOR uz klavirsku i gitarsku pratnju: Zvijezda  (voditelji Ivana Šerić Miličić, Silvija Ježić-Knežević, Marko Mikić)