ČESTITAMO PRVAKINJAMA NA DRŽAVNOM NATJECANJU U STOLNOM TENISU: JULIJI, HANI Č., LAURI, HANI M. i TRENERU ALENU VUZEMU

Autor: Vedran Aladić, 1. 3. 2024.

Ženska stolnoteniska reprezentacija Osnovne škole "August Harambašić" Donji Miholjac osvojila je zlatno odličje u stolnom tenisu na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava u Poreču te nakon srebra i bronce upotpunila kolekciju uspjeha prvim mjestom i zlatnom medaljom.

Ženska stolnoteniska ekipa Osnovne škole "August Harambašić" Donji Miholjac ostvarila je jedan od najvećih uspjeha školskog sporta Miholjštine osvojivši prvo mjesto na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava u stolnom tenisu u Poreču.
Nakon što su postale županijske prvakinje bez izgubljenoga seta te nakon što su jučer dominantno osvojile prvo mjesto u svojoj skupini na državnom natjecanju, učenice Julija Schweigert, Hana Čmelak, Laura Vidaković i Hana Miličić pod vodstvom trenera i školskog vanjskog suradnika Alena Vuzema ostvarile su podvig pobijedivši u polufinalu državnog prvenstva favoriziranu ekipu Zagreba rezultatom 3:2 te ponovivši isti rezultat u finalu protiv vršnjakinja iz Duge Rese.
Ovom su pobjedom učenice donjomiholjačke osnovne škole ispisale jednu od najljepših stranica školske sportske povijesti i na najljepši način predstavile svoju školu, grad Donji Miholjac i Osječko-baranjsku županiju.

Bravo, Julija!yes

Bravo, Hana!yes