ŽUPANIJSKA NATJECANJA - POZVANI UČENICI

Autor: Branka Cigrovski, 24. 2. 2012.

Završila su školska natjecanja i najbolji učenici pozvani na županijsku razinu.

U osnovnim školama u Republici Hrvatskoj završila su školska natjecanja i nakon što su svi rezultati zbrojeni i uspoređeni, županijska povjerenstva su najbolje učenike pozvala na županijska natjecanja. Ovdje možete pročitati na koja su se županijska natjecanja i koji učenici iz naše škole plasirali.

Na županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika plasirala se Rea Smrekar, učenica sedmog razreda. Mentor: učiteljica hrvatskoga jezika Zrinka Jurčević.

Na Županijskom susretu LiDraNo 2012. našu školu predstavljaju tri učenika svojim novinarskim radovima. Učenik 6. razreda Anton Smrekar, učenice 7. razreda Rea Smrekar i Sara Skok Brkić. Mentor: učiteljica hrvatskoga jezika Zrinka Jurčević.

Na županijsko natjecanje iz matematike pozvan je učenik šestog razreda Anton Smrekar. Mentor: učiteljica matematike Katica Poslon.

Na županijsko natjecanje iz biologije plasirali su se Bruno Komušanac, učenik sedmog razreda i Ivor Pleić, učenik osmog razreda. Mentor: učiteljica biologije Andrea Ham-Tintor.

Na županijsko natjecanje iz plasirali su se učenici Sara Skok-Brkić, 7.b i Ivor Pleić, 8.b, mentorica učiteljica kemije Senka Mikić.

Na županijsko natjecanje iz povijesti plasirao se Alen Landup, učenik sedmog razreda. Mentor: učiteljica povijesti Jelena Šarić.

Na županijsko natjecanje iz geografije su se plasirali Nikola Bišćan, učenik 5. b razreda, i učenica 7.a razreda Heike Roklicer. Mentor: učitelj geografije Petar Zavođa.

Na županijsko natjecanje iz tehničke kulture pozvan je učenik petog razreda Ivan Mikić. Mentor: učitelj tehničke kulture Milan Falamić.

Na županijsko natjecanje iz informatike plasirali su se Matija Patajac, Teo Samaržija, učenici šestog razreda, Lea Duvnjak, učenica sedmog razreda i Ivor Pleić, učenik osmog razreda. Mentor: učiteljica informatike Branka Cigrovski.

Na županijsko natjecanje iz vjeronauka plasirali su se Sara Skok Brkić, učenica sedmog razreda, Nina Kovačević, Matea Šnalcer, Anja Birović, učenice osmog razreda. Mentor: vjeroučiteljica Jasmina Matošević.

Na županijskom natjecanju  iz Eko kviza  predstavlja će nas učenici Nikola Bišćan, Anton Smrekar, Sara Skok Brkić i Ivor Pleić. Mentor: vanjska suradnica, učiteljica Ana Majdenić