MEDALJE I ODRAĐENI KAMP PRIJE LJETNOG ODMORA

Autor: Zrinka Jurčević, 26. 6. 2012.

Članovi Stolnotenisačkog kluba Donji Miholjac prije ljetne stanke odradili turnir u Dardi i kamp u Opatiji

12. otvoreno prvenstvo Baranje podom Dana općine Darda održano je u subotu 23. lipnja 2012. godine. Prvenstvo je počelo u 9 sati u Nastavno-sportskoj dvorani  Osnovne škole Darda. Natjecalo se u više kategorija, a naši dečki su sudjelovali u kategoriji najmlađih kadeta i mlađih kadeta. Bili su  izvanredno uspješni i sva trojica su se vratila s medaljama. Mateo Vinković osvojio je 3. mjesto u kategoriji najmlađih kadeta. Arijan Vinković zauzeo je 2. mjesto, a Anton Smrekar 3. mjesto u kategoriji mlađih kadeta.
Kao predstavnica najmlađih kadetkinja ne samo svog kluba već i Osječko-baranjske županije Marta Jurčević boravila je tjedan dana u kampu u Opatiji organizaciji HSTS-a.  Nakon vikend kampa održanog u Osijeku krajem siječnja 2012. godine, pozvane su Marta Jurčević i Lorena Dorkić, no samo je Marta odradila kamp u Opatiji. Tamo se našla s još desetak djevojčica i dječaka iz hrvatskih klubova koji su imali tu mogućnost i priliku trenirati pod stručnim vodstvom profesora  Renata Čengića, predsjednika Stručne komisije Hrvatskog stolnoteniskog saveza te Diega Lipovšeka, trenera STK Opatija 08. Dva puta dnevno su bili dvosatni treninzi, potom su imali slobodno vrijeme za kupanje i odmor. Na treninzima su im se pridružili i članovi i članice STK-a Opatija 08. Marta se vratila vrlo zadovoljna i obogaćena novim iskustvom i znanjem koje će podijeliti sa svojim klupskim prijateljima i trenerom Alenom Vuzemom.

Arijan, Mateo i Anton

- 1. pozivni (arhiva)