Ponude

Zapisnik s 2. sjednice Povjerenstva za izvođenje izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (višednevna ekskurzija učenika 7. razreda)

Autor: Spomenka Vučković, 31. 1. 2024.

(višednevna ekskurzija učenika 7. razreda)

Sjednica je započela 31. siječnja 2024. u 11,45 sati.

Nazočni: Ivana Šerić Miličić, Matea Vicić, Branka Cigrovski (razrednici), Ana Kinjerovac, Nenad Perić, Andrea Vidaković (predstavnici roditelja), Vedran Aladić (ravnatelj), Spomenka Vučković (tajnica škole), Anamarija Hat, Bojan Stojčević (stručni suradnici)

Predsjednica Povjerenstva Ivana Šerić Miličić otvara sjednicu i predlaže:

Dnevni red:

1. Otvaranje ponuda pristiglih na javni poziv
  2. Izbor ponuda koje će biti predstavljene roditeljima
  3. Utvrđivanje datuma održavanja roditeljskog sastanka na kojem će biti predstavljene ponude

Jednoglasno se usvaja Dnevni red.

Ad. 1.

Predsjednica utvrđuje da su pristigle 3 ponude i to:

1. Arriva Travel, Osijek
  2. Mare Panonium tours, Vinkovci
  3. Next travel, Našice

Pristupa se otvaranju ponuda redoslijedom kako su zaprimljene te se iste utvrđuju.

Ad. 2.

Ravnatelj predlaže da se na prezentaciju pozovu sve tri agencije. Jednoglasno se usvaja prijedlog.

Ad. 3.

Jednoglasno se donosi odluka: roditeljski sastanak na kojem će agencije predstaviti ponude održat će se 6. veljače 2024. u 18,30 sati u holu škole. Trajanje prezentacija agencija - 10 minuta.

Sastanak je završio u 12,30 sati.